| BeBeAdE a întrebat:

Buna seara TPU! Vreau sa iau muzica de pe pc pe telefon (am un Nokia c3),de pe telefon aleg transfer media, dar pc-ul imi recunoaste telefon ca fiind camera foto!(folosesc cablu de date)
Ce program trebuie instalat?

Funda

1 răspuns:
| TheTimeKiller a răspuns:

Folosesti micro USB? Am avut un x3-00. Bagi micro USB-ul sus si dupa in pc. O sa-ti apara niste optiuni si trebuie sa alegi SD-card (ceva de genul ca numai am telefonul). Astepti, si ar trebui sa iti apara o fereastra in care te intreaba daca vrei sa deschizi dosarul.
Poza micro USB https://www.google.ro/......ps?/search