| KompliKat a întrebat:

Vreau si eu niste informatii despre iphone 5 cum are meniul ce stie sa faca cu ce are probleme la ce este rezistent este un telefon bun? imi cumpara bunicul meu si vreau sa stiu ce face si alte informatii despre el?

2 răspunsuri:
| andreeacmocanu a răspuns:

Este la fel ca 4s numai ca mai mare dar aproape identic, si prost, este o jucarie pentru oamnei mari, o fita, daca vrei un telefon bun si super dotat iti recomani Sony xperia arc S, cel mai cel dintre cei mai cei, nu concureaza nimeni cu el, poti sa faci si poze 3D!

| KompliKat explică:

Deja mi-a luat telefonul bunicul meu numai ca nu a venit din america si doar roiam sa stiu niste informatii