| IoanaToy a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie pentru android, in care sa scrii ca intr.un jurnal dar sa si facu desene langa scris. Desene ca cele cu creionul. Mrs

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu folosesc "Diaro". Nu poti desena dar in schimb poti pune poze. Cauta un program in care sa desenezi si ce faci acolo se salveaza ca si poza si o poti atasa in jurnalul de care ti-am zis. Mai stiu un program care se numeste "Memoires: the Diary". E destul de misto si asta.