| roby223 a întrebat:

Xiaomi Redmi Note 9 Pro SAU Xiaomi Mi Note 10 Lite?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Clar peste celelate 2. Snapdragon 865 e procesor intalinit in flagships scumpe, ecran mai mare, camera mai buna, pe masura pretului.

11 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Xiaomi se strica repede de orice tip ar fi

| roby223 explică (pentru laSoledad):

Pai si tu ce imi recomanzi

| Ionut73027 a răspuns (pentru laSoledad):

Nu cred ca ai avut Xiaomi pana acum sigur...Eu am un Redmi Note 7, luat de nou de cand a fost lansarea si nu am treaba cu el.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

10 Little

| Wr3nch a răspuns (pentru roby223):

Bate campii. Orice telefon se strica repede daca nu il ingrijesti, plus ca poti avea ghinion si primesti unul deja defect. Mergi pe Mi 10 Lite, ecranul e AMOLED si mult mai luminos, si procesorul e mai bun.

| laSoledad a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu bat campii. Xiaomi e mai slab in comparatie cu un Samsung sau iPhone. Xiaomi nu are o durata de viata prea mare, sunt atatea recenzii pe net in care oamenii se plang de el.

| Wr3nch a răspuns (pentru laSoledad):

La fel cum is de oameni care se plang de Samsung sau iPhonelaughing Mereu o sa fie oameni nemultumiti si zgomotosilaughing

| PainTech a răspuns (pentru laSoledad):

Am un A1 de când s-a lansat (2017), încă merge perfect ținând cont că are 3 ani, îmi fac treaba cu el. Nu am de gând să îl schimb prea curând, și dacă aș lua unul nou tot Xiaomi as cumpăra. L-am scăpat și de câteva ori, nici o zgârietură pe ecran. Butonul de volum a încasat totuși o mică zgârietură. Bateria încă tine o zi întreagă de utilizare constantă.

La segmentul de preț 500-1500 de lei Xiaomi bate la specificații orice telefon cu preț similar. Acum nu poți compara un telefon la 2000 de lei cu unul la 5000...

| Ionut73027 a răspuns (pentru laSoledad):

Https://www.youtube.com/watch?v=9xc1afJvkpQ&t=28s
Si acum realizez ce a vrut sa zica..se referea la persoane ca tine.''Samsung sau Iphone"

Răspuns utilizator avertizat
| roby223 explică (pentru Wr3nch):

Dar de POCO F2 ce parere ai?