| tikow a întrebat:

Care e mai bun Xiaomi Redmi Note 9 sau Huawei p30 lite? Vreau detalii!

Răspuns Câştigător
| AlexiaaaMaria2001 a răspuns:

Bunăă, iți recomand sa îți cumperi un Xiaomi Redmi Note 9, am și eu unul și este genial, mai ales pentru baterie, însa dacă îți place să faci poze "artistice", iți recomand Huawei. happy

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Omul intreaba de mere si tu zici pere. Aici e TPU nu OLX laughing

| Ineys a răspuns:

As merge pe Redmi Note 9 pentru baterie ca restul nu prea conteaza la pretul ala, sunt trase la indigo aproape specificatile, deci bateria e un mare plus, aprox. 1800 mAh in plus e ceva.

| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Iti recomand Xioami Remi Note 8 pro, deoarece la 9 se descarca destul de repede bateria si camera nu e asa wow

| Stefan2266 a răspuns:

Huawei P30 Lite. De pe asta scriu eu acum. Camera de zici ca e o camera performanta de 3000 lei si ecran bun, poti sa ajustezi setarile cum vrei tu si incarca FOARTE repede!

| tikow explică:

Pentru gaming?