| ROCKY_9823 a întrebat:

1.Cum crezi ca te privesc parintii in comparatie cu fratii, surorile sau verisoriii tai?

Răspuns Câştigător
| Echaursi a răspuns:

1 : Verisorii nu se incadreaza la comparatie, la mama - tata - fiu / fica.
2 : Daca ai frati,toti sunteti la fel pentru parinti,niciodata nu o sa vezi parinti diferiti, adica sa difere de la copil la copil, daca unu cere ceva, au toti.
3 : Fiecare dintre voi, daca ai frati, ocupa un loc in inima parintilor foarte important, pot fii sigur de asta!
Bafta.

3 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Parintii mei fata de suriori si de frati{de fapt am doar o sora} nu fac diferenta ne iubesc in mod egal. fata de verisori ma iubesc mai mult pentru ca eu sunt fata lor...

| MrSpooky a răspuns:

Am un frate si suntem egali in orice limita
de verisori nu stiulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... rea, cand sun cu o verisoara mai mica (eu si inca 3 veri de-ai mei suntem asa cu ea); frati si surori n-am; buna cu o vara de-a mea de aceeasi varsta cu mine.In concluzie :rea si buna.