| anonim_4396 a întrebat:

A aparut din nou tampenia aia de iumor? Am vazut cateva clipuri noi probabil din noul sezon.

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da,astăzi a început un nou sezon de iUmor.Totusi sunt și momente chiar bune/amuzante printre multe altele momente slabe.

| Bondarel99 a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Oamenii se uita pentru ca vor sa rada, indiferent dacă sunt Glume amuzante sau proaste sau dacă vine cineva cu un nr penibil neamuzant. Totuși dacă ai văzut câteva clipuri, nu unul, înseamnă ca ai avut un oarecare interes pentru acea emisiune și asta explica motivul pentru care încă se da la TV, pentru ca e urmărită. Nu văd rostul întrebării, ai ținut sa ne anunți ca ti se pare o tâmpenie și numai cei deștepți nu se uita?

| anonimg a răspuns:

Moralitatea scade pe pământ pe măsură ce ne apropiem de finalul acestuia. Veți vedea lucruri și mai degradante de atât.
Dar pentru că unii sunt deja ajunși într-un astfel de stadiu, de aceea s-a și format și dorit o astfel de emisiune. Ca și țigările: degeaba scrie pe ele că conțin peste 70 de substanțe cancerigene sau să provoaca orbire, dacă li s-au dat mână liberă pe piață.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai mare porcarie, cu cel mai mare dobitoc in juriu, marele bendeac laughing) Un libidinos chel, care se da la concurente, rade fals, n-are nici o treaba cu actoria. Nici nu trebuie sa mai zic, ca mai mult ma enervez.
Cheliosu mele. laughing) O mai mare tampenie, n-am vazut. Zici ca access direct, si capatos au avut un copil, cu retard mental, Doar asa pot caracteriza ce se intampla acolo happy

| ℓαυяα a răspuns:

Da. Nici mie nu mi place.

| Nich01 a răspuns:

Din pacate da