| ciupyx a întrebat:

A citit cineva cartile din seria "secretul" Le-am gasit cu 40% reducere si nu stiu pe care sa o aleg:)
Pe care mi-o recomandati?

http://cartidetop.info/article/40-reducere-la-cartile-di n-seria-secretul/

1 răspuns:
| taineamea a răspuns:

Am citit decat prima carte si cea cu invataturi zilnice si din cele doua cel mai mult mi-a placut cea cu invataturile si chiar pun in aplicatie acele sfaturi. Ti le recomand pe amandoua dar la pretul la care sunt pe acest site si daca iti permiti, iti sugerez sa le cumperi pe toate.