| DarkShina5566 a întrebat:

A comandat cineva de la Teleshoping? Daca da, au fost bune produsele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal nu am comandat nimic, dar mama isi facuse un hobby din asta. Bicicleta de fitness, aparat de masaj, alt aparat de masaj mai mic, o chestie de facut unghii cu pila si toate cele in ea, un fel de marker pentru zgarieturile de la masina si toate au fost mari porcarii. Bine, bicicleta inca functioneaza, dar dupa parerea mea chiar nu merita banii. In concluzie, produsele de la Teleshopping sunt porcarii. Mai bine cauta prin magazine ceva asemanator ca sa poti vedea exact ce si cum.
Sper ca te-am ajutat >big grin

1 răspuns:
| Deea a răspuns:

Mama a comandat o canapea dinaia de se umfla neagra de se face in mai multe moduri cred ca sti de care vorbesc si a fost buna. O mama a unei colege a luat o chestie pentru durere de spate si a fost si aia buna. Nu zic ca sunt bune toate dar nici rele nu sunt. Preturile mie mi se par cam mari acum depinde de buget.