| YoAnNa a întrebat:

Ati comandat de pe acest site : http://www.eyeslipsface.com.ro/? Sunt bune produsele?

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu am comandat insa vad ca sunt destul de bune produsele si accesibile si preturile.

| Blondamea a răspuns:

Nu dar dc vrei sa comamzi de pe un site care nu stii daca are produse bune cand poti sa iei legatura cu reprezentantii de la numite firme de cosmetice (avon, oriflame, lady, metropolitan)sunt fff multe

| byoana a răspuns:

BUna, nu am cmandat de pe acest site, dar te sfatuiesc sa nu comanzi de pe site-uri mai ales acest fel de produse m-ai bine mergi in magazine si cumperi ceva ce ai vazut dinainte cu arata si poti intreba vanzatoarea de cat timp le are in stoc pentru ca daca comanzi de pe un site nu sti de cand le tine acolo si poti sa le cumperi chiar si expirate.
bafta!
te-am pupat!

| Dragotta a răspuns:

A comandat sotia sunt foarte neseriosi pe langa ca eu intarziat cu o saptamana. A mai pus o taxe de 10 lei peste cele de transport

| Johanna_2621 a răspuns:

Chiar zilele trecute mi-a venit comanda de la elf. Sunt foarte mulţumită de produse, nu e prima data când dau comandă la ei. Au un miros foarte plăcut şi sunt rezistente. Bine, nu se compară cu Estee Lauder, Rimmel sau Mac. Dar sunt cu mult peste Avon. Iar preţurile sunt mai mult decât bune. Îţi recomand. big grin