| MangoGirl a întrebat:

A cui mama e "Doamna Bamboi" a lui Maruta?

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

A lui Stefan Bamboi, concurentul care a dansat si 'veverita roscata' la Dansez pentru tine, sezonul trecut si au luat locul 3. happy

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

A lui Stefan Bamboi, frumuselul care a dansat cu Veverita roscata de la Happy Hour

| Bylok a răspuns:

Nu.Este mama unui fost concurent de la emisiunea dansez pentru tine si Maruta a prins drag de ea si de asta o tot invita in emisiune ca e si amuzanta si spune lucrurilor pe nume big grin

| Jerrry a răspuns:

Nu. E o femeie simpla care a nascut mai multi copii si a avut grija de toti nu i-a dat spre adoptie spre deosebire de altii straight face si asa a devenit " celebra "

| mikilica a răspuns:

Nu este a lu Maruta ci a aleia de la dansez din sezonul trecut.

| bebix16 a răspuns:

Nu,e al iuui fost concurent de la dansez pentru tine care baiatu are 15 frati cam asa