| Florinaaaaaaaa a întrebat:

TPU...ma uit de obicei la happy haoar(asa se pronunta)si o mai arata pe doamna Bamboi! dar cine ii fiinta aia?:d

Răspuns Câştigător
| HaarpCord94 a răspuns:

Pai baiatul ei a castigat Dansez pentru tine si erau 13 frati pe care cei de la Dansez ia adunat din fiecare tara in care au plecat

8 răspunsuri:
| deese a răspuns:

Buna! E mama a 13 copii(parca) si unul dintre ei a participat la Dansez pentru tine acum 2 sau 3 sezoane, alaturi de Alina, cea care canta la Happy Hour. Si de-atunci a inceput sa apara la aceasta emisiune.

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Baiatul sau fata ei nu mai stiu sigur.A concurat la Dansez pentru tine...

| HaarpCord94 a răspuns:

E mama la baiatu acela ca a castigat Dansez pentru tine erau parca 13 frati si ia aduna pe toti din Spania din toate tarile

| elutzyka a răspuns:

1: se zice Happy Hour.
2: doamna Bamboi este mama unuia care a fost participant la Dansez pentru tine dupa aceea a castigat.

si apropo nu te lega te ceva ce nu stii

| PisikaNeagra a răspuns:

1.E Happy Hour.
2."Fiinta aia" e mama lui Stefan Bamboi din sezonul 8 "Dansez pentru tine". O arata pentru ca partenera lui a fost una din "veverite" si anume Alina. In acelasi sezon au mai fost si Andreea Mantea si Monica Columbeanu.
Ai inteles? happy :

| Wicku a răspuns:

O femeie din Onesti, unul din copiii ei a participat la Dansez pentru tine.
Si eu tot din Onesti sunt=)

| gogaie998 a răspuns:

Se pronunta Happy Hour daca stii engleza. Madam Bamboi este mama unui participant de la dansez pentru tine.

| AlinCatalin1997 a răspuns:

Baba aia a fost fisu la dansez pentru tine. de asta o arata are nu stiu cati copii peste 10