| Orbithh a întrebat:

A fost demis Basescu?

17 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Basescu doreste soarta lui ceausescu laughing iar romanii trebuie sa-i respecte dorinta rolling on the floor))

| babyblue a răspuns:

Nu. referendumul nu a fost validat.

| aurasflorin11 a răspuns:

Miercuri o sa aflam pentru ca pe coasta de v inca nu sa votat!

| aurasflorin11 a răspuns:

Miercuri o sa aflam! ca rezultatele de afara inca nu sau aflat!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

A fost dar a revenit din pacate

| YouNoob a răspuns:

Nu

| Differentx13 a răspuns:

Din păcate, NU straight face.

| alinel0808 a răspuns:

E a fost au votat 46 si ceva la% si trebuia 50%+1vot! au voatat cu DA 88% si cu NU 12%.dar tot el ramane in functie

| Alecz_Alexandru_1992 a răspuns:

Inca nu se stie...

| MonSterDrinK a răspuns:

Nu a fost demis pentru ca la vot nu a fost jumatate din populatie.

| emiliaolteanu a răspuns:

Da. A fost demis.83% din cei care au votat au ales DA.

| 苹果汤 a răspuns:

Da. Funda?

| ThaPower a răspuns (pentru 苹果汤):

Basescu e iar presedinte hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa!

| RaTzuscha a răspuns:

Inca nu se stie raspunsul final va fi anuntat peste 2 zile.eu sper ca va fi demis :d. Fundita?

| Alinuş123 a răspuns:

Nu