| Dizzy29 a întrebat:

Credeti ca Basescu va fi demis?

Răspuns Câştigător
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut Dizzy29.

Cred ca totusi natiunea se va trezi la realitate si nu-l va da jos pe Basescu, el a fost singuru care a incercat sa faca ceva pentru tara asta.

Crin si Victoras nu au facut decat sa strice ce Basescu a construit in 8 ani de zile.

Ce crezi ce se va alege de tara asta cu Antonescu si Victoras (aka Copy-Paste) la putere?

| Dizzy29 explică (pentru Ne3quicKBăă):

Iti multumesc pentru raspuns.Sa stii ca mi-a placut cum ai rasp asa ca o sa-ti dau FUNDA!:*

16 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu.

| justitiarul a răspuns:

Da.
Vant din pupa domnului marinar!

| M25M a răspuns:

Sper sa fie demis dar nu cred ca se va intampla.

| WR104 a răspuns:

O sa fie dat jos de domnul Dan Diaconescu, spargatorul de ciocoi.
Jos Basescu, sus Diaconescu!
Ce Basescu, ce Crin Antonescu, votati Dan Diaconescu!
Numai bine si jos ciocoimea!

| Hombre a răspuns (pentru WR104):

Mai aragaz cu doua ochiuri sau "desteaptate romane", iesi de pe aratura si treci pe "şuşea" deocamdata este pusa la mezat pielea lui Basescu si tu ii da-i in-truna cu Diaconescu care ne scapa de ciocoi ( el fiind unul dintre ei) si da cu c.a.c.a.t. in capitalisti din elicopterul lui si din iahtul lui de milioane trage salve emotive, pace sufleteasca si iubire de popor promitandule saracilor ca ii va baga pe toti bogatii la puscarie si le ia averile chiar si amantele sa le dea la tineri infierbantati care nu a facut sex. Impreuna cu echipa de la OTV, ziaristi retarzi si mosnegutul Condurateanu care ii invata pe otevisti cum sa-si dreaga negul din fund si in fruntea acestei armate de imbecili voievodul Diaconescu va ridica tara pe noi culmi chiar si deasupra Chinei sa descarcam cacastoriile umplute in capul chinezilor sa le aratam cat de productivi am devenit peste noapte. Diaconescu va da fiecarui trantor 50 000 de euroi pentru frecat manganu si alti cinzeci pentru frecat menta.

| WR104 a răspuns (pentru Hombre):

Domnul Dan este salvarea noastra, inteleg, o sa catige alegerile si o sa ne scape de ciocoii mierabili care au pus stapanire pe poporul roman, traiasca domnul Dan!
Va pup pe suflet pe toti!
Votati Dan Diaconescu, marele nostru domnitor, cuceritor si distrugator de ciocoi!

| Hombre a răspuns (pentru WR104):

Tocmai cand imi facusem o parere buna despre tine si ai dat cu c.a.c.a.t in ea. In sfarsit a venit vremea voievodului Diaconescu care va domnii peste tara si ne vom spala jegul milenar numai in lapte si amantele bogatasilor va fi ale noastre sa dam si noi la buci. Traiasca voievodul capitalist-socialist-comunist.laughing

| WR104 a răspuns (pentru Hombre):

Da, chestia cu amantele ar fi buna, sper ca marele domn Dan Diaconescu o sa puna aceasta masura intre cele 100 masuri pentru ca si oamenii poporului sa se bucure de amantele ciocoilor care ne-au distrus tara.
Sa fie asta un fel de razbunare a poporului romanesc, o sa facem filme porno cu acestea si o sa le dam ciocoilor in puscarie sa moara de ciuda.
Votati Dan, Dan Diaconescu, domnitorul si aducatorul de pace asupra poporului romanesc.
Va pup pe suflet.

| Hombre a răspuns (pentru WR104):

Bine, bine, ne ciugule si faptul ca ne pupi pe suflet dar te-am aprecia si mai mult si ne-ai satisface si mai bine daca ne-ai pupa si in găoz sa fie tacamul complet ca doar asa un om de isprava isi duce la capat misiunea data de voievod pentru implinirea idealurilor. Tocmai de aceea in lumina idealurilor Diaconesciene si noi ne vom recompensa frateste fata de tine, cu dragoste si dor ti-o tragem la mansarda, astfel ne achitam si indeplinim nobilele idealuri ale voievodului carmaci in veci-vecilor, AMIN.

| WR104 a răspuns (pentru Hombre):

Se pare ca esti de partea ciocoilor, o sa-ti luam amanta si o sa facem filem porno cu ea, sa vedem atunci daca te lasi de ciocoism.
Mai ai inca timp sa te lepezi inca pana voievodul, marele domn Dan Diaconescu o sa curete tara si o sa salvee neamul romanesc de ciocoi ca tine.
Jos Basescu, sus Diaconescu!
Ce Crin Antonescu, ce Traian Basescu, votati Dan Diaconescu!
V-am pupat pe suflet dragilor.

| Arthur a răspuns (pentru WR104):

Iar eu aş vrea să votez pe Bob Dylan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea nu are legatura cu categoria A/F.

| Dizzy29 explică (pentru anonim_4396):

Da...si care-i problema ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi prea frumos. Dar mi-e greu să mă exprim. În 2009 eram sigur că băsescu nu va lua nici măcar 20% în primul tur după tot ce a făcut, dar până la urmă el a câştigat alegerile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o sansa pentru copy-paste, antonescu si pretenii!