| xtremx a întrebat:

A fost offside la golul anulat Craiovei in meciul Steaua-Craiova? A fost un arbitraj corect?

5 răspunsuri:
| angel13 a răspuns:

Mda...cam tampit raspunsul lui alexandrucr laughing offside`ul cui? blatul cui? laughing
in fine, sa trecem la subiect : As parea idioata sa spun ca a fost offside, clar nu a fost, s-a vazut si pe reluari (desi tin cu Steaua) probabil arbitrul nu a vazut. Eu sincer as fi preferat un egal si un meci corect, decat victoria noastra si un meci cu astfel de greseli de arbitraj. Traim in Romania... ce sa facem?

| alexandrucr a răspuns:

Offside clar! blat pe fata straight face nu mai asa castiga stoaiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost offside dar arbitrul nu a anulat golul intentionat. a fost o greseala omeneasca. Asta e se mai intampla

| dany007 a răspuns:

Sincer nu prea a fost... dar sa recunoastem cu si daca era 2-0 steaua tot revenea... la 3-2 foorza steaua

| floryy a răspuns:

Desi sunt stelista iti zic sincer ca nu a fost offside la golul anulat... dar se mai intampla

Întrebări recente