| niciunnumedisponibil998 a întrebat:

V-ați uitat la meciul Steaua - Craiova? A fost penalty sau nu? Cu cine ați ținut?

Răspuns Câştigător
| cristianobughi a răspuns:

Eu sunt din Craiova, am fost la meci...si nu mi s-a parut penalty. De ce?
Pentru ca mingea a iesit afara din teren inainte ca rapa sa fie agatat de Balgradean...acum na... daca nu intervenea Balgra tot nu mai prindea ala mingea.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, m-am uitat. Am tinut cu Craiova si nu, nu mi s-a parut penalty...au fost penalty-uri mult mai clare de cat asta.

| Maree1 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Sau dat penalty-uri mult mai usoare ca astalaughing nici nu era atinsi jucatorii cateodata. A fost penalty clar.