| Ioanaameow a întrebat:

A început Serviţi vă rog? Este acum pe Protv dar mi se pare că e reluare de anul trecut, nu ştiu de ce. Sunt episoade de anul ăsta?

Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

Ti se pare bine, chiar e reluare, nu au aparul cele din anul acesta.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, acum e campionatul mondial, meciurile au prioritate nu prostia de serviti vă rog, cu toate parasutele alea gen tonciu si sînzi.

| dannyel86 a răspuns:

Se spune ca Nea Marin ar fi trecut la Antene, deci exista posibilitatea sa te uiti la reluari pe ProTv.

| LOkk12 a răspuns:

Este reluare, toata echipa serviti va rog a plecat la Antena 1.Se zice ca in aceasta vara va fi difuzata pe acest post.