| Lala20 a întrebat:

Emisiunea Serviti Va Rog, difuzata vara pe ProTV si acum in weekenduri in reluare, este regizata? Sau totul decurge "natural"? Voi ce credeti? Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| larisssssa a răspuns:

Nu este regizata...vedetele care apar acolo fac tot ce fac pentru a ajuta familii sarace...

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Normal ca e regizata ma! totul la protv e regizat! nea marin ala de ex e un bucurestean! si toti actorii care apar acolo sunt platiti pentru asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super emisiunea aceasta! e cool! cel mai mult mi-a placut de jorge.si mai multi dar in special p el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,venea botezatu sa-l plateasc.ala nu are bani?
saracu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este regizat

| Alinaga a răspuns:

Nu este regizata stiu din surse sigure pup