| Annaid a întrebat:

A murit Ciprian Apostoaie tipul cu "Nu stiu d'astea"?

Răspuns Câştigător
| SaintJimmy a răspuns:

Vai de mine şi de mine...
N-a murit.

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da!
muritstraight facestraight facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A dat pe protv la stiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a murit. Am vorbit cu un vecin de-al lui si chiar azi l-a vazut intr-un parc din Piatra Neamt. De ce trebuie sa fie zvonuri referitoare la moartea unor oameni? Si cu Eminem si cu altii s-a intamplat la fel... si culmea, doar in Romania...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa bte iau in pl ma jackpot, mi-e mila de el nu a avut nicio vina de la un simplu interviu pisam as pe ei de romanii

| nexus9710 a răspuns:

A murit

| deniszro66 a răspuns:

Da cred

| adytzZa13 a răspuns:

Si va mai mirati de ce televiziunile fac artikole despre idiotenii si nu despre ceea ce conteaza,pentru ca astea se vand,asta vor romanii sa vada, asta creste audientele, dar este gresit total.ce vad oamenii de ras in prostia cuiva care poate sa se dovedeasca o dereglare mintala.Se vede ca ciprian are o valoare sufleteasca mare, dar in loc sa ajunga cunoscut pentru asta, el a ajuns cunoscut pentru defectul lui de gandire.imediat cum apare un idiot, imediat ajunge subiectul unei emisiuni.nu spun ca ciprian ar fi un idiot, spun doar ca asa il crede lumea, cand de fapt lumea e cea care nu gandeste...

| alynutza_4669 a răspuns:

Nu eu il cunosc. si l-am vazut ieri. si nu mai spuneti cai prost voi sunteti aia prosti ca voi va uitati la el... daca nu va place nu va uitati.el a avut un interviu nimic altceva.

| RaZnA_9053 a răspuns:

Nu stiu d'astea

| Mihaela_8602 a răspuns:

Nuu malaughing.si eu credeam ca a murit dar am vazut un com dat de vecinul lui...da asa am auzit si eu ca a murit celalalt tipbig grin

| fuckpiano a răspuns:

A murit o lula. Cum sa moara daca eu il vad zilnic pe strada si prin parc, plimbandu-se cu mandra lui?

| misterioasa_5810 a răspuns:

Cum sa moara ciprian apostoaie nu va cred asta e o mnciciuna

| anonim_8095 a răspuns:

Projectjackpot, da` tu contezi?

| anonim_8095 a răspuns:

Ce om prost bai jackpot

| nykolucy a răspuns:

Project jakpot sau cum dracu te cheamaa ce ma oi fi si u vreunu de bani gata.sau ce? s sti ca retardu ala cum il numesti tu are mai mult suflet cum a spus alex si cei cu anonim...chiar asa dc te intereseazaa? pana la urma? bine ca esti u destept dar eu una nu consider ca un om destept vb asa sau jigneste alti oameni care nu au avut noroc si nu imi spune faze cu viata si-o face fiecare om daca ai posibilitati tio faci daca nu nu si punct.el probabil e bolnav asta nu inseamna ca e retard are problemele lui da te-ai trezit tu puiu pi**i s comentezi.probabil esti vreunpusti de 14 15 ani care nu are ce face si din cauza lipsei de prietenii stai in casa s comentezi din fata unui pc logik p x si y parerea mea e ca singuru om retard de aici esti tuhappy o zi buna

| Rook a răspuns:

Hal de educatie la romani, Ciprian Apostoaie, batjocorit in ultimul hal…Speram ca autoritatile competente sa vada aceste lucruri si sa actioneze in consecinta.Ciprian, este un om bolnav si nu este nimanui permis sa-l batjocoreasca la acest mod.Intr-o tara civilizata si de bun simt s-ar lua cateva masuri... dar Romania este ALTCEVA…nimeni nu-si mai da seama ce a ajuns aceasta tara…

| IronFist a răspuns:

@ProjectJackpot daca taceai filosof ramaneai!

| amalia_8301 a răspuns:

Din pacate mama prostilor n-a murit, multi s-au nascut de genul lui PROJECT JACKPOT si multi se vor mai naste.Sunt tare curioasa sa aflu ce-i de capul tau; te crezi vreun ministar si suferi ca n-ai fost inca descoperit? Mi-e mila de tine,cu siguranta esti un PARAZIT complexat care tine umbra pamantului degeaba! Doamne,ce mult as fi vrut sa fi fost tu in locul acelui baiat, sa nu fi avut posibilitatea sa duci o viata civilizata; oricum Dumnezeu nu bate cu parul, poate o sa pregateasca ceva asemanator copiilor tai; ce-as mai rade atunci...laughing)