| anonim_4396 a întrebat:

Va salut pe toti! Pentru toti cetatenii orasului Piatra Neamt! Cei de la emisiunea In Puii Mei, il cauta pe Ciprian Apostoaie ( Cel ce spune " nu stiu din astea " ) Cine imi poate da numarul de telefon, sau cine il cunoaste personal, cine stie unde locuieste, sa ii ceara numarul de telefon si sa mi-l dea... cei de la emisiune vor sa ii faca un contract! Il ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| cata416 a răspuns:

0758750843 Asta e daca nu ma crezi uitete aici: http://www.youtube.com/watch?v=mYpGScekcSQ&feature=related fundita plzz numarul de tel il zice la minutu 2:20 cam asa