| cFlorin a întrebat:

Aceasta tableta http://www.emag.ro/......ldroSpeedW citeste documente word si pdf?
Ce jocuri functioneaza pe ea? Se merita cumparata ( avand in vedere ca are un pret... destul de mic )?? FUNDA!

1 răspuns:
| TheWheel a răspuns:

Detin aceasta tableta de aproximativ o luna. Sincer sunt foarte multumit de ea. Ce nu imi place e ca bateria tine destul de putin. Functioneaza toate jocurile astea mici dar si jocuri precum Asphalt 6: Adrenaline, Assassin's Creed, NFS Shift etc. Nu am incercat sa vad daca citeste fisiere word sau pdf dar eu cred ca da. Oricum si daca nu, sunt fooarte multe programe cu ajutorul carora poti face acest lucru.