| CLaludiu1234 a întrebat:

Eu consider ca au fost mult mai multi romanii talentati care trebuiau sa ajunga in semifinale, nu vi se pare ciudat, ca din 13 sau 14 ediți din acest sezon Romanii au talent,
si sutele de persoane pe care le-au la tv in aceste editii, au mers numai câțiva în semifinalele live care sunt doar 2?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E irelevant talentul in emisiunea aia. Contează povestea și scenariul

| Furnicuta000 a răspuns:

S-au saturat telespectatorii de cantaciosi, vor si altceva, cu cantaciosii nu prea se mai face audienta

| Lupică27 a răspuns:

Emisiunea e regizata, e ca un film nene, intelegi?

| Mindfulness a răspuns:

Cazurile caritabile au privilegii în astfel de emisiuni de carton.