| anonim_4396 a întrebat:

Acum am privit filmul "weekend cu mama". La sfarsit, cristina, chiar murise? Ce final trist... sad :-s

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da asa esad
Am vazut si eu filmul happyLa inceput am crezut ca v-a avea un final fericit... dar nu a fost asa.sad
Chiar ma socat sfarsitulsad

| mikey a răspuns:

Dacrying((ce najpa...drama...nu prea imi plac filmele drama insa acesta a fost unul mai special... dar din fericie nu este adevarat

| Independent a răspuns:

Eu nu ma uit la filme de acest gen(final tragic) pentru ca nu-mi plac