| ForeignO a întrebat:

Buna din nou! Hey ati vazut filmul "weekend cu mama"? Este minunat! Dar nu stiu cum se numeste ultima melodie de la sfarsit unde Medicul legist o arata pe Cristina moarta, mamei sale. Este ceva de genul "Trough my looking glass... I see...si nu mai stiu cum...thinking

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Ultimul rasphttp://www.trilulilu.ro/Summer43/8f5c6d64460f47

asta e:))

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Http://geoxu.wordpress.com/2009/10/29/weekend-cu-mama-2009/.asta e formatia insa nu stiu exact de care mel vorbesti, da am vz filmul si intr-adevar e tare!

| eu_2619 a răspuns:

Am vazut filmul si este foarte tristcrying si mi se pare o lectie de viata pentru toti

| eu_1459 a răspuns:

Si eu caut melodia de mult timpstraight face...Si..Filmul este minunat:X:X

| eu_1459 a răspuns:

Sleepy Rebels – ‘Looking glass’ :X:X:X