| Ev0ll a întrebat:

Acum cateva zile am incercat sa descarc Flipagram. In fine...totul a fost in regula pana cand am vrut sa salvez videoclipul care l-am facut. Cand am incercat sa il salvez imi spunea "Ne pare rau, Flipagram s-a oprit ". Am incercat sa mai fac videoclipuri, dar tot asa a facut. Am incercat sa reinstalez Flipagram dar imi arata la fel! Ajutati-ma!

1 răspuns:
| Werent07 a răspuns:

Dowlandeaza un antivirus si da-i scan. Daca nu merge mai sterge din aplicatii. Daca nici asa nu e ok da un reset din fabrica. Sper ca te-am ajutat.

Întrebări recente