| office1999 a întrebat:

Acum cativa ani am avut un film descarcat dupa internet. Problema este ca i-am uitat numele si nici macar nu l-am vazut. In film era vorba despre un om ( numele lui era gen Alan Dyler, nu mai stiu sigur) si acest personaj avea un prieten care a fost muscat de un zombi si s-a transformat dar a devenit prietenos. Apoi personajul principal pleca in vanatoare dupa anumite "creaturi".Tin minte ca avea si niste gloante speciale impotriva lor.
Aveti idee cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| AnarchyUK a răspuns:

Te referi la Warm Bodies (2013), sau A Little Bit Zombie (2012)?
Dacă nu, poți căuta pe Google: „movies like INTRODUCE*TITLU*FILM*AICI" și vei primi câteva rezultate poate utile.

| office1999 explică (pentru AnarchyUK):

Dylan Dog : Dead of Night se numea, multumesc frumos!

1 răspuns:
Întrebări recente