| Ana4000 a întrebat:

M.am uitat odata la un film si nu mai stiu cum se numeste. Era despre zombi. Doi oameni aveau nunta si cred ca cel care s-a transformat era tatal miresei. Acesta a inceput sa transforme mai multi oameni in zombi iar mirii si inca, cativa au fugit sa se salveze. La finalul filmului mireasa a fost muscata si locul unde aveau nunta izolat. Mirele urma sa fie salvat dar s-a sarutat cu sotia sa si nu a mai scapat.
Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filmul pe care-l cauți este:[REC]³ Génesis (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/rec-genesis-559391/
Poți să vezi întreaga serie:[Rec] (2007),[Rec] 2 (2009) și [REC] 4: Apocalypse (2014)

| Ana4000 explică (pentru faramatania):

Mersiiii!

| faramatania a răspuns (pentru Ana4000):

Cu plăcere.