| albinuta2 a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film in care era vorba despre droguri 2 fete au fost "recrutate" si puse de niste barbati sa inghita droguri in niste pungi albe iar cand ajungeau la destinatie le "dadeau afara" au fost catva timp inchise una dintre ele a murit iar cealalta a scapat asa imi aduc aminte ca s-a terminat filmul, imi puteti spune cum se numea

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Seamănă cu „Maria Full of Grace" - Maria cea plină de har (2004).
http://youtu.be/Y3aW_FjX9o0
Numai bine.

| albinuta2 explică (pentru Diabolique):

DA acesta este iti multumesc din suflet :*

1 răspuns: