| Ukka96 a întrebat:

Adopt catei talie micabig grin Cine ma poate ajuta si p mine?
puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe la cunostinte, sunt multi cu animale de companie care fată si nu au cui sa dea puii.
Mai poti gasi si intr-un centru de adoptii. Sau chiar pe strada, dar cel mai bine e sa ii duci la un consult veterinar si la o deparazitare, nu stii ce au mancat de pe strada sau pe unde ai intrat.

Sau daca tii sa ai un caine de fite, cauta intr-un hipermarket un pet shop. Eu vad mereu la carrefour, dar sunt scumpe. Fii sigura ca pe gratis nu iti da nimeni un caine de nu stiu ce rasa rara.

3 răspunsuri:
| Fantomita a răspuns:

Mai Raluka : Totusi Zine din ce oras esti ca asa nu putem face nimic noi cei de pe TPU. Ceci noi nu stim din pacate unde locuiesti (oras).Asa ca din pacate ei nu vor putea sa iti spuna de unde sa iti iei un catel.Cauta pe la tine prin oras un centru de adoptie sau da anunt in ziar

Toate cele bune sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești din București, eu am văzut la Carrefour Băneasa...pe acolo circulam dar fii sigură că mai sunt.

| Ukka96 explică:

Sunt din bucuresti