| ingerashul a întrebat:

Afara ploua, ninge... oricum este frig, stau in casa si ma uit la tv.ca de obicei nu prea ai ce sa vezi. Mi-ati putea recomanda niste filme de comedie? mersi.va pup

Răspuns Câştigător
| brunetzika_6738 a răspuns:

Si eu as vrea sa mai vb. app siteuri de filme:www.filmealese.com
sua www.bestlzone.com

6 răspunsuri:
| brunetzika_6738 a răspuns:

Ms mult

| ghitza a răspuns:

Intra pe cinetube.es (e un site in spaniola) si cauti:Ratas a la carrera e foarte comic (cel putin asa mi se pare mie)dar pe acest site poti sa te uiti la film 72 min, apoi sa astepti 1 ora si tot asa
Succes!

| i.love.me a răspuns:

Scary movie!

| IuliaWosster a răspuns:

Da normal eu sunt un MovieFreak. si filmul asta l-am vazut de 3 ori si ma uit mereu cu mare placere la el "The ugly truth" sau "17 again" sau"night at the museum 1, 2" sunt filmele mele prefetarelove struck:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.blogcatalog.com/......1955b27b03
inscrie-te aici si primesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand WWE pe sport.ro in fiecare seara actiune la RAW SuperStars sau SmackDown... e wrestling ca sa stii... daca o sa urmaresti o sa iti place ...byebye