| AaAaAaAaAaA a întrebat:

Ai un cont pe lady populary pe care nu il mai folosesti si e nivelul 8 in sus? Mi-l dai mie pe Mesaj Privat si promit sa am grija de el? Nu trebuie sa fie cu bani sau cu haine multe si frumose, doar sa fie de la nivelul 8 in sus. Apreciez.

1 răspuns:
| Teddy_6725 a răspuns:

Nimeni nu poate sa iti dea un alt cont.Fiecare domnisoara poate avea un singur cont de pe un singur calculator. Uite incearca sa faci un cont si dail unei prietene rude etc ca sa intre pe el de pe alt calculator si vei vedea ca nu se poate. Sper ca ai inteles. fundita?big grin