| sabrisabrinuta a întrebat:

Am un cont de Lady Popular pe care nu il mai folosesc. Nu vreau ca doamna mea sa moara. Cine il vrea sa trimita mesaj privat cu un cont sau un cod neutilizat de webkinz.Cine imi da primul un cod sau un cont care merge ii trimit toate datele de logare pe lady popular. Mentionez ca domnisoara este nivelul 11 are bani si tot ce ii trebuie, ca sa treaca nivelul mai are de jucat inca vreo 10-15 dueluri. are punctaj destul de mare.

3 răspunsuri:
| sabrisabrinuta explică:

Daca vrei sa te dai mare du-te la altii si lasa-ma in pace, tu daca ai cont lasa-ma in pace!

| ioana_2930 a răspuns:

Serios? dar pe lady popular pot si eu sa-mi fac cont. ala nu costa bani ba desteptule. la asta nu te gandesti? toti au cont numai tu te dai mare si tare si mai vrei si un cont webkinz pe el! daca vrei iti pot da contul da pe un cont de ourworld cu lvl mare si gems ca astfel... nimeni nu vrea. tu crezi ca suntem prosti?

| alina28_6114 a răspuns:

Eu las dori