| YumiSukinanda a întrebat:

Ajutati-macrying am descarcat programul videopad si nu stiu cum se folosesteelaughing tequila1428 de pe youtube cu ala editeaza videourile si vreau si eu da nu stiu cum.laughing ma ajutati please! funda

1 răspuns:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Programul acesta pentru mine este simplu, de descarcat e mai greu pentru ca te lasa doar 15 zile. Mai este si cel full dar acela e mai greu de gasit, contacteaza-ma pe pustea_a@yahoo.com, si dupa vei pri raspunsul dorit :d