| ingerashpierduth a întrebat:

Ajutati-ma va rog! In revista Popcorn de luna aceasta sunt 2 articole care ma intereseaza foarte multworriedelena Gomez e indragostita de Nick Jonas si o noua viata pentru Miley Cyrus.
Pentru cei care au cumparat revista imi puteti da voi articolele acestea 2 pentru ca eu ori cat as vrea nu pot sa imi cumpar revista luna aceasta.sad
Dau funtitza

Răspuns Câştigător
| Bettt:) a răspuns:

Selena Gomez Din nou indragostita de Nick!
Stau timizi pe o banca intr-un parc.Se uita pe iPhone la diverse videoclipuri, rad si asteapta ca celalalt sa faca primul pas.Intre Nick Jonas (17) si Selena Gomez (17) s-a aprins din nou pasiunea! Erau indragostiti de la inceputul lui 2009, s-au despartit insa repede, pentru ca niciunul nu avea timp pentru celalalt.Acum s-a intamplat un comeback al dragostei.La un concert de-al lui Nick in Detroit, Sel se afla in public. El i-a dedicat piesa "Stay" (ro. : "ramai"). Dulce! Selena a izbucnit in lacrimi, iar a doua zi porumbeii si-au dat intalnire la o cina romantica. Dragostea a fost reaprinsa.De atunci pot fi vazuti din nou impreuna.Selena:"Pentru o dragoste mare trebuie sa lupti!"
Surprinsi : Nick si Sel parasesc fericiti un restaurant din L. A.
Intalnire in parc : Sel si Nick le arata tuturor drafostea lor.

Miley Cyrus Niciodata Teenie-Star din nou!
Hannah Montana, vedeta Disney draguta, fani isterici - Miley Cyrus (17) a tras o linie de final pentru trecutul ei! Alaturi de prietenul ei Liam Hemsworth (19) incepe o noua viata. Din punct de vedere profesional cauta contracte noi, incearca o cariera de model, studiaza roluri de filme serioase.In particular viseaza la o nunta si o familie proprie.Miley: "Liam este dragostea vietii mele. Ma gandesc la el 24 de ore din 24, sapte zile pe saptamana!"
Saruturi tandre:Miley doreste sa-si intemeieze o familie cu Liam.
Cover Girl:Miley ca model in revista americana"Harper's Bazaar".

Gata happy >big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde stai tias putea cumpara eu revista