| dragalasica a întrebat:

E adevarat ca miley cyrus si nick jonas sunt din nou impreuna sau ca nick a fost candva impreuna cu selena gomez si ca zac afron si vannesa hudges s-au despartit?

Răspuns Câştigător
| irene4ever a răspuns:

Miley e cu liam harmsworth acum, dar a fost in trecut cu nick. e adevarat ca nick si selena au fost impreuna, dar s-au despartit. iar vanessa si zac sunt in continuare impreuna.

24 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Miley si Nick nu sunt impreuna.

Nick a fost odata cu Selena si acum s-au impacat.

Zac si Vanessa nu s-au despartit.

| SaBriinaa a răspuns:

Momentan miley si nick nu sunt impreuna.
nick a fost cu selena dar s-au despartit
za cefron si vanessa hudgens s-au despartit puteti citi in BRAVO in nr:26 la data de 21. 12. 2010:{

| Roxata a răspuns:

Nu stiu ce ai auzit tu, dar eu iti spun ce stiu eu.Miley Cyrus nu mai este cu Justin Gaston.De curand paparazzi spun ca au vazut-o in compania lui Nick Jonas.Deci nu se stie sigur.Cat despre Zac si Vanessa.casa de piatra!laughing

| DeUtZaTa a răspuns:

Draga mea hai sa iti zic adevarul miley cyrus e de vreo 7-8 luni impacata cu el dar nu a fost vazut decat acum.

| NomberOne a răspuns:

Scuza-ma ca intervin, dar conteaza asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley si nimic sunt in preuna iar nimic si slena gomez da au fost impreuna cat despre zac si vannesa sunt impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley si nick sunt impreuna in prezent, nick a fost odata cu selena dar s-au despartit si zac cu vennesa sunt impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nick jonas &miley cyrus sunt din nou impreuna, nick nu a fost nicio data impreuna cu selena gomez si, da zac efron s-a despartit de vanessa hudgens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley a fost intre anii 2005-2008 cu Nick, acum este cu Liam.Si da Nick si Selene au fost impreuna. Iar Vanessa si Zac sunt inca impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze am scris Selene vroiam sa scriu Selena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca ieri am gasit o poza cu nicole anreson si nick si nicole andreson avea un inel in mana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urasc pe miley. sa il lase pe nick in paceee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... n-am idee... dar sper ca miley sa fie impreuna cu nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley si nick sunt impreuna pentru ca liam s-a despartit de miley si da nick a fost cu selena dar s-au despartit iar vanessa si zack sunt in continuare impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat ca miley cyrus si nike jonas sunt impreuna si ca i-a dat si inelul miley cyrus lui nike jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley si nick nu stiu nimic dar sper sa fie impreuna nick si selena da au fost impreuna dar nu stiu daca mai sunt zac si vannesa s-au casatorit dar am auzit pe nec ca s-au despartit si ca urmeaza divortul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre miley si nimic nu se stie daca sunt oficial impreuna dar oriqm ei petrec mult timp impreuna au fost surprinsi de mai multe ori impreuna, de selena gomez si nimic eu nu cred ca au fost impreuna, iar zac si vanessa nu mai sunt impreuna sad s-au despartit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre miley si nimic nu se stie daca sunt oficial impreuna dar oriqm ei petrec mult timp impreuna au fost surprinsi de mai multe ori impreuna si oriqm miley cirus s-a despartit de prietenul ei; de selena gomez si nimic eu nu cred ca au fost impreuna, iar zac si vanessa nu mai sunt impreuna sad s-au despartit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena nu se potriveste cu nick ce itioata sar crede langa nick proasta poate nick si miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| supertareioana a răspuns:

Eu nu stiu dar ce are miley pe youtube cu nick cred ca au fost impreuna! dar acum nu mai sunt finca am vazut o poza in care miley se saruta cu un alt baiat!

| supertareioana a răspuns:

Miley cred ca inca il iubeste pe nick, dar acum e cu un alt baiat! cat despre vannesa trebuie sa se casatoreasca cu zac efron dar mama lui nu la lasat! am citit pe undeva intr-o revista!

| supertareioana a răspuns:

Uitativa si voi la Miley kisses Nick pe youtube si va dati seama singuri!

| alexandragirlloren a răspuns:

Da e adevarat, da a fost cu selena, si nu zac nu s-a despartit de vanesa