| ReapR a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Mi-am pus o imagine care se misca si de fapt nu se misca ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| ir3al a răspuns:

:))pune imaginea asta daca vreihttp://www.e-scoala.ro/divertisment/spirala.gif
funda?

4 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Este o iluzie optica? daca da e prea mica, daca nu pluginul care face sa avem avatare nu suporta.

| libertat a răspuns:

Depinde unde ai pus-o sint siteuri unde poza nu o arata cum se misca.

| ReapR explică:

Nu se misca.

| iv3 a răspuns:

Unele siteuri nu suporta sau nu iti permit sa ai la avatar animatii!

Întrebări recente