| Anonymus3000 a întrebat:

Ajutor! Vreau sa imi fac un cont de hi5 si am completat tot ce trebuie si dupa aia spune : Ne pare rau da nu esti eligibil pentru a fi membru hi5 ce ar trebui sa fac dau funda repede

15 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Fii atenta, nu merge deoarece probabil ai scris ca esti nascuta in 1998 sau 1997 nu stiu cum ai scris, dar in oric caz este un an mic si ei zic ca nu esti eligibil deoarece esti prea mic/a. Pune un an, de exemplu 1990 sau chiar mai putin. Dar mai intai iesi si inregistreaza-te din nou, apoi va merge. Asa mi s-a intamplat si miewinking Succes!

Sper ca te'am ajutatkiss

| Bybanu a răspuns:

Trebuie sa stergi temporary files si altele.pentru asta intra in May Computer -> clik dreapta pe C:/ -> Proprietati -> Disk Cleanup -> astepti sa se incarce fereastra aia -> selectezi toate patratelelele ->ok -> yes

Daca vrei mai usor (de aia ei Internet Explorer), deschide Internet Explorer -> Tools -> Internet Options -> Delete Cookies si Clear History ->ok

Bafta

| DianaDidi95 a răspuns:

Pai incearca sa pui la data nasterii, de exemplu daca ai pus 1995, pune 1985 sau sa pui un anumit an ca sa "ai" peste 18 ani
Sau poate nu ti-ai scris bine E-mailul
Sau numele de utilizator e prea scurt/lung, sau il mai are cineva
Verifica si daca ai scris corect parolahappy
Succes, sper ca te-am ajutat
Sper sa reusesti sa-ti faci cont!
Funditssa?

| DoarOana a răspuns:

Pune data de nastere sa fie de minimum 18 ani

| MissLumy a răspuns:

Sa pui la anul de nastere altceva ca nu ai 13 ani si de aia nu merge de ex pui 1996
winking

| Minalore a răspuns:

Adica nu esti destul de mare (varsta) ca sa intri in joc (de obicei asta inseamna cand iti spune ca nu esti eligibil)... pune si tu ca ai 18 ani ca sa ii fentezi...

| Maddalinapunct a răspuns:

Pai esti prea mic... dar pune si tu o data de nastere... de ex 1990 ca sa iti poti face cont

| Maddalinapunct a răspuns:

modifica anul nasterii si pune de ex 1990 chiar daca nu te-ai nascut atunci pentru ca esti prea mic ca sa ai cont... si eu am facut la fel

| mariatina a răspuns:

Trebuie sa pui ca te-ai nascut in 1995 sau mai putin de 1995. mie mi se intampla asta la facebook.

| papys44 a răspuns:

pentru hi5 trebuie sa ai 13 ani deci trebuie sa fi nascut/a in 1998

| LoveTVD a răspuns:

Iti spune asa pentru ca ai pus varsta prea mica pune de ex 1985 sau si mai mica pentru ca nu poti avea mai putin de 13 aniwinking funda?

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Pin faptul ca iti spune ca nu esti eligibil pentru a fi membru HI5 vrea sa spuna ca nu ai varsta potrivita sa devii membru hi5.
Trebuie sa ai minim 15 ani.
Pa Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai scrii ca ai pentru ca pe facebook te intr la fel si daca spui ca ai mai putin de 13 nu te lasa

| RockBabe a răspuns:

Simplu. happy Trebuie sa modifici anul in care te-ai nascut. Incearca sa scrii ca te-ai nascut in 1990. O sa mearga!

| stroedenisa a răspuns:

Inseamna ca nu esti mare ca sa-ti faci cont pe hi5 kiss! Sucess!