| moniiq a întrebat:

Buna!

Incerc sa-i fac unui prieten un cont de hi5. Dar numai ca imi apare eraoare. Imi scrie "Ne pare rău, dar nu eşti eligibil pentru a deveni membru al hi5".
Ce sa fac?

fundita*

Răspuns Câştigător
| miranda2 a răspuns:

Pune o varsta de peste 15 ani
se refera ca esti prea mic/mica sa ai un hi5
dar poti sa-ti pui pozele tale pentru ca nu se intampla nimic
bafta

aaaaa si inca ceva
ai 10 raspunsuri care sunt adevarate si ai promis funda
dai cuiva funda
de ce minti in legatura ca vei da funda?
eu ma tin de cuvant
oricum nu am nicio funda pentru ca sunt noua
dar nu-ti cer sa-mi dai mie
dai cui crezi ca se cuvine

11 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Seteaza anul nasterii in asa fel incat sa ai varsta peste 14 sau peste 18 ani, dupa ce ai creat contul poti trece anul nasterii in care te-ai nascut.

| dublud a răspuns:

E simplu. Astepti sa mai cresti ca sa ai varsta corespunzatoare pentru a avea un hi5.
Sau faci cum face romanu` si scrii ca ai si tu vreo 14 ani.
Scrie ca esti din 1997 o sa vezi ca o sa te lase...sau ma rog sa ai peste 13 ani.;)
:)) Tu ai hi5:o3
A meu e http://deeadya.hi5.com;;) sa imi trimiti cerere de prietenie daca reusesti.;;)

| xCăpşunici a răspuns:

Anu nashterii e prbwinking puneii ca are 18 anishoorii! Incearkaa
Sau da ReStart la calc si incearca din nou!

| moniiq explică:

Eu am aproape 15 ani laughing))))) si am hi5 dar incerc sa fac alcuiva hi5 si nu-mi ieselaughing))))

| Mirruna a răspuns:

Schimba-i varsta. pune-o mai mare si apoi o setezi dupa.

| anazoe4ever a răspuns:

Poi cred ca nu ai varsta necesara

| dreamygirl a răspuns:

Este din cauza varstei

Răspuns utilizator avertizat
| Veroniquest a răspuns:

Trebuie sa ii scrii un an fals.deci sa nu aiba 11, 10, 8 ani...scrii de exemplu 1990 si are 20-21 ani si asa iti va da voie.altfel considera ca esti prea mic. Fuunda?big grin

| Popmusic a răspuns:

Varsa e de vina, pentru ca are o varsta prea mica, pune o varsta de 20 de ani sau cam asa ceva si du-te la optiuni ca sa nu se vada ca esti nascut in anul...

| andrada98_8187 a răspuns:

Pai trebuie sa scrii un mune apoi un an o zi o una la an pune 1992 si trebuie sati scrii adresa de mess si gata apoi pune o fotografie alege un aspect si gata