| 5SOS a întrebat:

Urgent! Vreau sa imi fac un cont pe hi5 si imi spune,, Ne pare rau dar nu esti eligibil pentru a devenii membru hi5" ce inseamna asta? De ce nu ma lasa? Dau funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| PisikaNeagra a răspuns:

In primul rand nu degeaba sunt categorii!
Acum, sunt sigura ca ai pus varsta adevarata care e sub 18 ani, nu>?
Ei nu te cred in stare sa umbli pe site-uri de socializare daca esti minor.
Pune si tu 20 de ani sa fi mai shmecher.

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Varsta ta este problemawinking

| Alessyaaa a răspuns:

Trebuie sa ai minim 13 ani ca sa ai pagini de socializare.

| Cayus a răspuns:

Eligibil adica Care îndeplinește condițiile pentru a putea fi ales adica tu nu le indeplinesti. inseamna ca mai mut ca probbil ca ai sub 13 ani...incearca sa pui o data de nastere peste 14 ani da calculeaza sa fie bine

| Diiana232997 a răspuns:

Probabil ca ai sub 14 ani.
Pune si tu ca ai mai multi ani, minim 14.

| iony_7086 a răspuns:

Varsta e problema