| Cristina788 a întrebat:

Ajutorrr! Mi-am instalat messenger live si nu merge cand incerc sa intru imi da eroare, i-am dat restart, dar tot asa face.

6 răspunsuri:
| baietzelu a răspuns:

Vezi la connection, selecteaza ce trebuie.

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Poate nu ai descarcat ce trebuia.Intra la START in Control Panel la Add remove Program si cauta messengerul live si dai remove. Asa se va sterge din calculatorul tau, iar aopi incearca din nou sa-l descarci pe cel bun si sa-l instalezi cu grija kiss succes!

| Mr.Playb0y a răspuns:

Daca e vorba de windows live mesenger. trebuie sa-ti faci si alt id

| mersifrumos a răspuns:

Iti da eroare pentru ca probabil nu te conectezi cu o adresa de Messenger Live valida. Nu incerca sa te loghezi cu adresa de Yahoo Messenger.

Du-te pe live.com si creaza-ti acolo un cont Hotmail sau asociaza-ti o adresa de Gmail sau YMail cu un cont live. De-abia apoi te poti conecta pe LiveMessenger (cu un cont Live, nu cu un cont Gmail sau YMail)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleza-l si instaleaza-ti altul mai bun
cum ar fi messenger 9/10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la felstraight face