| Cristina788 a întrebat:

Incerc sa-mi instalez windows messenger live, dar nu merge. Mi-am instalat o data, acolo arata ca se instaleaza si la sfarsit mi-a dat eroare: Microsoft application error.
Dupa care am vazut ca nu merge si l-am mai descarcat o data dar alta versiune (o versiune mai noua) si am dat sa-l instalez si zice ca mai exista in PC programul windows live messenger, sa-l sterg pe acela si apoi sa revin sa-l instalez pe acesta. Am dat la add or remove si l-am dezinstalat pe cel vechi. Acum am revenit inapoi sa-l instalez pe asta nou si la fel imi zice ca exista in pc windows live messenger. Dar unde sa existe ca am dat la search in my computer si l-am cautat dar nu e.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 din cate stiu daca il mai ai o data, te intreaba daca vrei sa continui, da Ok
2 la windows messenger live trebuie sa bifezi ce vrei sa-ti instalezi, sunt acolo mai multe, poate n-ai bifat ce-ti trebuie.

| romeoflorin a răspuns:

La mine a mers