| MonsterPassion a întrebat:

Am probleme cu pc'ul si de cate ori incerc sa'l deschid se incarca foarte greu - dar nu se deschide - si dupa ce ii dau restart imi apare un scris alb dupa dau pe "start windows normally etc" si cand vreau sa intru pe messenger nu mergesad imi da o eroare. Stie cineva ce ar putea avea pc'ul meu si cum as putea sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Altu care nu gandeste straight face pentru ce dracu` ii trebuie windows in 64de biti? cand un windows in 32 de biti foloseste mai mult procesoru si lasa ramii liberi? ma rog acum sa iti raspund tie. incearca sa sa ii dai o scanare sa vezi daca are vreun virus sau mai mult depinde acum. daca nu merge nici asa incearca sa bagi iar windows-ul dar ia unul in 32 de biti asculta-ma ce zicwinking

| MonsterPassion explică (pentru Razvanp69):

Am deja unul in 32 de biti

| Razvanp69 a răspuns (pentru MonsterPassion):

Pai ala e cel mai bun poti sa ai si 8 GB rami pentru ce sa iti pui unul in 64 de biti cand windows-ul ala e cea mai mare postie?

5 răspunsuri:
| Dragotinovici a răspuns:

Schimba windows-ul, iti sugerez windows 7 ultimate pe 64 byti

| DuDstyrne a răspuns:

Reinstaleaza windowsul depinde care: xp sp3, 7(32bit pana in 4 si 64 dupa 4).

| mihaiboss12 a răspuns:

Reinstaleaza Windows si nu vei mai avea probleme cu PC