| MenCool a întrebat:

Alalta ieri a fost dat un episod de la inceput din serialul NiNi ...credeti ca azi incepe de la capatsad?

8 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Nu va incepe, pentru ca acest serial are vreo 128 de episoade, iar sambata si duminica da doar reluare, de luni pana vineri sunt episoadele pe care nu le-ai vazut.

| KlaudyaAddha a răspuns:

Nu cred. Cum au zis si alti utilizatori, sambata si duminica dau niste epidoade in reluare.

| alwaysStyles a răspuns:

Nu doar ca vor sa ne tina in suspans sa ne uitam in continuare sigur nu o ia de la capat

| BrokenWings a răspuns:

Vai... iubesc serialul acela! dar este atat de derutant, nu mai inteleg nimic, asa dezordine este in difuzarea lui!sad

| purplestar14 a răspuns:

hee hee Nu incepe de la inceput.Smabata sh Dumunica da reluare din episoadele anterioare sh de aceea a fost asa.laughing Nu are cum sa inceapa de la inceput.P.S.Sh eu ma uit sh imi place la nebunie:X~

| Roxaaa0001 a răspuns:

Cred ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu! Le da in reluare sambata si duminicabig grin!

| SomeoneReal5 a răspuns:

Ar fi pacat :O
Vreau sa vad cum se termina straight face