| CrazyGirll a întrebat:

Alerta...Sunt plictisita de moarte...Sugestii?

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

Uita-te la Blue Mountain State, episod din 2010 romani nici nu au auzit de el a facut senzatie in America, cand a aparut are 3 sezoane, vreo 40 episoade 1 episod dureaza 20 minute eu intr-o zi nu m-am dus la scoala si l-am vazut pe tot la 1 prieten am ramas uimit de el, am ras la el, din primul episod incepe distractia sa-ti zic 1 faza din film :
La sfarsitu primului episod, fac o intrecere pe terenu de rugby fotbal american, de la o parte a terenului la alta, cu un biscuite in cur laughing), lu cine ai pica il pune sa il manance, e bestial serialu big grin, Serial cu Sex---> Comedie ----> Distractie ----> Sport -----> Actiune :X

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

laughing O sa ma uit laughing Ms big grin Iti dau tie funda! laughing

62 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Du-te si invata limba romana. :))
Joke, doar ca ''aaaaaaaaaaaaa'' si ''eee'' si ''iii'' e cam. obositor.

Fie, ce zici...sa..te apuci de un anime?
Iti cumperi niste provizii, :)), ceva bun, popcorn sau altceva, si te apuci:
Kimi ni todoke - eu acum m-am apucat de el, e foarte haios, romantic, waaa, ce mai vrei.
Inuyasha- Anime-ul meu preferat, dar are multe episoade, 167, he he, dar la el am ras ca sparta, am plans de asemenea, cu demoni, si putina drama, si alte ''porcarii''.
Vampire Knight- am vazut un sezon intr-o zi! O_O E awesome.
Clannad, La Storia Della Arcana Famiglia, etc etc.

De asemenea, poti sa incerci sa-ti faci niste lucruri handmade, sa-ti innoiesti niste haine?:O Ce? ..Eu cand ma plictisesc asa fac, desi ajung sa le arunc dupa pe toate!:))
Intra pe www.omegle.com si asculta muzica intre timp ce vorbesti cu straini random, sau cu care ai lucruri in comun(daca te loghezi cu fb). Sunt din toate colturile lumii, toate speciile!:))

Du-te sa te bati cu un tantar, invata beatbox, sau un dans, uitate la niste tutoriale sau vizioneaza un film. (Hachiko A dog Story, A walk to remeber, Upside Down, Martyrs, etc)

Eu cand ma plictisesc desenez, anime-uri, si alte porcarii.Incearca, o sa ramai uimita de rezultat...Sau poate doar eu..pentru ca ma pricep?
Idk.

Oricum, distractie!>:D<

That's all!^^

| CrazyGirll explică (pentru KirigayaKirito):

Thanks.Acum ma bat cu o muscaaa laughing laughing laughing

| KirigayaKirito a răspuns (pentru CrazyGirll):

Si te bate?laughing

| CrazyGirll explică (pentru KirigayaKirito):

Nuu...Nu se pune o musca cu mine.laughing laughing Ii e frica..Ca o bag in spital laughing laughing

| NeymarJr11 a răspuns (pentru CrazyGirll):

Ai vazut serialu nici acumlaughing nici 1 episod big grin

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Nup..Nimik..Am castit altceva sa ma distrez! big grin

| Paradox1327 a răspuns (pentru CrazyGirll):

Fa sex.Sigur nu te vei plictisi si vei avea parte de cea mai teare senzatie.

| NeymarJr11 a răspuns (pentru CrazyGirll):

Cmf big grin

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Nimic. Tu? big grin

| NeymarJr11 a răspuns (pentru CrazyGirll):

Hola, mai traiesti happy

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Așa cred happy

| NeymarJr11 a răspuns:

Du-te si ia-ti o punga de seminte, uitate la 1 film, pentru fete, sunt baiat dar acum 3-4 ani am vazut 1 serial pe Acasa Tv ( Fara sani nu exista paradis ) ceva de genu, mi-a placut la nebunie eram disperat lasam fotbalu/pc/afara tot ca sa vad serialu, laughing suna ciudat pentru 1 baiat :d.

S-au bagate la 1 joc, pentru fete pe Facebook, dinale'a cu vieti nu stiu ce se joaca niste multi!

| ErrorFound a răspuns (pentru NeymarJr11):

Warning! Samantar! Warning!

| NeymarJr11 a răspuns:

Nu ai altceva, decat sa stai in casa, intr-o camera unde e racoare, ia-ti Laptopu si uitate la 1 film, nu stiu, eu stau pe TPU si raspund la ce stiu laughing, si beau suc pana acum am baut 2 sticle de suc laughing, pana deseara mai beau 3 :d.

Iti recomand du-te la mare/strand/piscina sau bagate in dus, toata ziua, nu stiu laughing, punete si fa nanicalaughing), pana deseara, trece mai repede, dar o sa te trezesti transpirata, de iti vine sa te omori laughing) puneti 1 aer conditionat / sau un ventilator, o sa te simti bine big grin.

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

laughing)) Sincerasa fiu..Nu vreau sa transpir laughing

| NeymarJr11 a răspuns:

Paradox1234, crezi ca toti avem bani ca tine laughing.

Crazy du-te la strand e 10 lei intrarea sau daca nu du-te la dunare daca ai big grin, depinde din ce oras esti

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Mai bine ma balacesc in piscina si gata! laughing

| NeymarJr11 a răspuns:

Ms / lasa-mi id tau sa vorbim laughing

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Sorry nu'mi merge id`u` crying

| NeymarJr11 a răspuns:

Pacat, cati ani ai / din ce oras / ai prieten nu ma intereseaza sunt curios :d, cu prietenu puteai face multe laughing) nu prostii, puteati sa mergeti la Cinema vedeti Premiera in Romania tara de ****, cu hoti in ea filmu World War Z, din nefericire pentru mine eu stau intr-un oras mic, sad si nu avem cinema si am auzit ca pe site nu-l baga dupa vreo 4-5 zile fac atac de cord laughing), asta e, asteptam filmu acesta de 7 luni ca prima data premiera era in decembrie pe 10 si s-a anulat pentru, niste intamplari pe 21, 06. 2013, crying mi-e ciuda, ca nu pot sa il vad...

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Sunt din buk..Mai mult nu zicwinking

| NeymarJr11 a răspuns:

E 1 film, horor / actiune cu Brad Pitt cu zombi, s-au bagat 100 mil de euro in el are nota pe piata 9, in USA, si in toata lumea 10, sunt 4 miliarde de zombi, nu s-a m-ai facut si nu se va mai face film ca asta, niciodatabig grin

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Blue Mountain State ..Cred ca'i mai taree

| NeymarJr11 a răspuns:

SCZ, o zi placuta :d

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Te'ai suppp? laughing. Nu ca nu vreau sa vb cu tine...Da' nu te cunosc si nu pot sa-ti zic tot despre mine :* laughing...Mai facut sa rosesk laughing blushing

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Te'ai sup? puppy dog eyes

| NeymarJr11 a răspuns:

Ti-am zis e, ce-l mai reusit serial comedie, dupa ce o sa il vezi o sa ramai surprinsa tongue, sunt unele scene cam ne la locul lor dar am ras si al ele laughing)

| NeymarJr11 a răspuns:

Nu m-am suparat, sunt suparat pe viata si pe tara :d, de... laughing) :d,

Nu am de ce sa ma supar pe tine tongue

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Aha.Da dc esti sup p viata? big grin

| NeymarJr11 a răspuns:

Nu ti-am cerut id doar, ca vad ca esti de gascalaughing), nu de altceva, sa ma inveti lucruri despre fete, etk nu conteaza tongue

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Da m-am prins big grin Da' nu-mi merge id'ul

| NeymarJr11 a răspuns:

Ce faci acuma :d, te uiti la serial, voiam id tau pentru ca am vazut ca esti de gasca etk.

| NeymarJr11 a răspuns:

Scz ca am scris de 2 ori, dar se trimit greu, suparat sunt pe viata, ca na laughing nu am ce face, pentru ca sunt singur de 2 luni si e plictisitor laughing), vreau sa fac 18 ani sa plec afara:d.

| NeymarJr11 a răspuns:

Mai traiesti happy, la ce episod esti din serial big grin?

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Nu stiu.K nu m-am uitat..PAna acum am instalat ceva big grin laughing

| NeymarJr11 a răspuns (pentru CrazyGirll):

Mama, tongue, Ce oare ai instalat laughing Dece nu iti merge mesuu happy

| CrazyGirll explică (pentru NeymarJr11):

Photoshop...Apoi s-a virusat pc'u...Si nu-sh cum nu'mi mai merge mess'uu crying

| EMike a răspuns:

Baga-ma la prieteni si hai sa chatuim :O! Afara-i cald...
Daca nu vrei pe chat pleaca la un Cicco cu prietenii ( daca ai ).

| CrazyGirll explică (pentru EMike):

Logik ca am straight face ...Neahhh mie clas

| CrazyGirll explică (pentru CrazyGirll):

Clad*

| WarriorInReserve a răspuns:

Vin la tine să ne plictisim împreună?

| CrazyGirll explică:

Am dat funda! big grin

| CrazyGirll explică:

straight face.Te doare capu'? laughing

| Noodlez a răspuns:

Sari cu parapanta.

| Ralucutza2013 a răspuns:

Fa o baie mare relacsanta

| georgiocool a răspuns:

O plimbare in parc la o terasa cu prieteni la o piscina etc.

| CrazyGirll explică (pentru georgiocool):

Pe caldura asta? Pfff.

| greyhound a răspuns (pentru CrazyGirll):

Ai prefera sa dai la sapa pe o caldura ca asta?

| CrazyGirll explică (pentru greyhound):

Nup laughing

| KimYume a răspuns:

.

| Openquestions a răspuns:

Fa niste prosti, chiar daca esti fata.

| CrazyGirll explică (pentru Openquestions):

Am facut destulee...M'am batut cu perne..Am qulit la scoala..am aruncat catalogu' dirigei pe geam laughing)

| zuzzyany a răspuns (pentru CrazyGirll):

Invita-ti prietenii la tine acasa.

| Damy0303 a răspuns:

Hei, e vara bucurate de asta! Intalneste-te cu prietenii tai, mergeti la piscina, cu bicicletele, cu rolele. Nu mai este iarna ca sa stai in casa, mergi afara in natura, la un gratar sau in oras cu fetele la o inghetata.

| Paradox1327 a răspuns:

Date peste cap asa vei scapa de plictiseala! laughing

| Paradox1327 a răspuns:

Pe caldura asta cel mai bine e sa fii la mare! Eu chiar voi pleca maine. Vorbeste si tu cu familia, prieteni si plecati la mare, acolo nu ai cum sa te plictisesti.

| kosty21 a răspuns:

Mergi la mare, la munte, la tara sau incearca sa iti faci un iubit amuzant gen mim!