| PglzonecsRO a întrebat:

Alut! Pe 2 august, respectiv 3 august, la concertul din centrul Timişoarei, a fost o melodie atât la sfârşit, cât şi în timpul pauzelor. Era cântată de un băiat şi o fată, iar refrenul era mai vesel.
Ştiu doar că era refrenul unul vesel, iar ei cântau ceva trist. A FOST BĂGATĂ ÎNAINTE DE ARTIFICII ŞI ÎNAINTE DE SOSIREA LUI SMILEY!
ŞI ÎN FIECARE PAUZĂ
Cum se numeşte?
Mulţumesc mult!

3 răspunsuri:
| evellinalalala a răspuns:

Erau mai multe melodii: Andreea Banica feat. What's Up - In lipsa ta, Delia - Love me, Delia - U.

| PglzonecsRO explică (pentru evellinalalala):

Nu am spus de la artişti. Am spus în reclame şi înainte de artificii. Era cântată în engleză, dar nu de artiştii noştri.

| evellinalalala a răspuns (pentru PglzonecsRO):

Mai ți-i minte versurile, măcar 3-4 cuvinte?