| pinkflower a întrebat:

Am adaugat pe Facebook, la arta si distractie o carte, iar acum vreau sa o scot, sa o sterg, nu mai vreau sa apara. Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| manolo a răspuns:

Cu cronologie:
Profilul tău>>>
Aprecieri>>>>>
Editează>>>>>
Mergi la distracţie, dai un clik pe cartea ce nu mai vrei să îţi apara (adică să fie selectată) şi apoi apeşi tasta "del". Când ai terminat cu toate modificările de pe-acolo, ai în partea de sus-dreapta "am terminat". Îi tragi un clik lu' ăla şi... job done. Baftă!

3 răspunsuri:
| DianaaGabrielaa a răspuns:

Intri la informatiile alea si dai clik pe imaginea cartii si apesi butonul "delete"

| Emoooo a răspuns:

Buna.Dai la editeaza profilul, apoi la arta si distractie si vezi daca in partea dreapta iti apare un x daca da dai pe cartea aia si apoi pe x.Ori daca nu poti apesi pe cartea aia intri la pag ei si apesi pe un chenar unde scrie nu-mi mai place si gata. sper ca te-am ajutat. happy

| Rontea a răspuns:

Dai pe pagina de facebook a carții si apesi pe butonul,, nu mai imi place "