| 1Rebbe a întrebat:

Pe Facebook la informatii, arta & distractie : Muzica, filme, carti etc. Am pus acolo mai multe iar acum vreau sa le scot big grin Cum pot face asta? puppy dog eyes
Funda!happy

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Dai click pe cele pe care vrei sa le scoti si dai back space si dai salveaza si gatahappy.

5 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Dai unlike la pagina respectiva si dispare singura.batting eyelashes

| Matt24 a răspuns:

Intrii pe pagina ta, informatii si deasupra categoriei ai un buton "Editeaza"

| guzanu92 a răspuns:

Cred ca trebuie' sa te duci pe fiecare pagina in parte si sa dai dislike. straight face

| andutsa a răspuns:

Dai click pe ele si apesi "backspace".si gatahappy eu asa fac

| HeiSuntNati a răspuns:

Iti apare intr.un colt mai mic un "x" apesi acolo. si voila! ai reusit! funda?love struck