| anonim_4396 a întrebat:

Pe facebook cand vreau sa imi editez profilul si scriu la arta si distractie si gresesc nu mai stiu cum sa sterg
please
funda

Răspuns Câştigător
| Panteraa a răspuns:

Am incercat si eu acum. Dai clic pe ce vrei sa stergi si apesi delete si iti dispare ca am incercat si eu.

7 răspunsuri:
| Panteraa a răspuns:

Pai dai clic pe ce vrei sa stergi si in dreapta iti arata imaginea. Sub ea scrie stergeti si dai acolo. succes:*

| Panteraa a răspuns:

Mss mult love strucklove struck

| DanutSsZza a răspuns:

Cred ca si mie mi s-a intamplat acelasi lucru. nu stiu ce naiba are. Inainte imi aparea fondu cu negru cand dadeam click pe o poza, si acum imi apare alb. Si chestiile alea sa pun poza la profil, sau sa descarc poza, imi aparea in stanga, acum imi apare in dreapta. Imi pare rau, dar nu te pot ajuta big grin!

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Ba prostilor nu merge cu delete

| nimeni1907 a răspuns (pentru XxAndreiMasterxX):

Ba prostule, merge cu delete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Panteraa,
daca dau click pe imagine nu imi apare in dreapta
inainte imi aparea dar acum nu
nu stiu ce aresad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A merskissmersikiss
ti-am dat fundakiss