| Duster a întrebat:

Am ascultat la radio o melodie, si nu stiu cum se numeste.Nu am retinut versurile, era in engleza, dar stiu ca la un moment dat, tipu canta:"tu dutututu."deci fredona asa. Daca stiti melodia, rog ajutati-ma.Multumesc anticipat. P. Sbig grinau fundita.

4 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Cred ca poti primi mai mult ajutor daca spui si care radio, cam pe la ce ora si genul melodiei

| Duster explică:

Am ascultat melodia la 6 dimineata, pe radio 21. Poate ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte englezesc " tu dutututu"... Cunosc multe melodii care contin "tu dutututu". Nu stiu de unde sa aleg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj Andy feat. Stella - Freedom

http://www.youtube.com/watch?v=WNp-LzQl9x0

Poate...

Întrebări recente