| georgica34 a întrebat:

Am auzit ca exista un program ce te voteaza de foarte multe ori...am nevoie urgenta de voturi pe un site.am incerc de toate. voturile prozy nu merg. stie cineva cum se numeste un hack pentru urcat voturi pe siteuri? funda!

1 răspuns:
| Ciprian16 a răspuns:

Ei bine tot ce pot sa-ti spun e ca daca nu merge cu proxy acel site are anti/proxi mai pe intelesul tau [nu merge sa votezi dp proxy si nici de pe alte programe are un soft anume care nu permite asta] vestea buna e ca daca nu merge cu proxy pe siteul acela sansele ca premiile sa se acorde cu adevara sun mari ok bafta la voturi!